Nagroda główna - konsola Sony PlayStation 4

Konsola z dyskiem twardym o pojemności 500 GB i z kontrolerem bezprzewodowym DualShock 4.

Sony PlayStation 4

PlayStation 4 to najpopularniejsza konsola ósmej generacji, która od momentu swojej premiery w 2013 roku znalazła ponad 40 milionów nabywców na całym świecie. Napędza ją jednoukładowy 8 rdzeniowy procesor x86-64 AMD „Jaguar", działający w parze z kartą graficzną AMD Radeon Graphics Core Next i 8GB RAM. Na wyposażeniu znajdziemy też dysk twardy 500GB HDD, napęd Blu-Ray, WiFi, Bluetooth i HDMI.

Sponsorem nagrody głównej jest: cdp.pl

Nagrody dodatkowe (miejsca 1-3)

Dla osób, które uplasują się na miejscach od pierwszego do trzeciego, przygotowaliśmy gry Pro Evolution Soccer 2016 na PS4 w edycji UEFA EURO 2016!

Pro Evolution Soccer 2016: UEFA Euro 2016 to specjalna edycja tegorocznej odsłony popularnego symulatora piłki nożnej, przygotowana z okazji Mistrzostw Europy 2016. Wersja ta została wzbogacona o dodatek UEFA Euro 2016, który pozwala na wirtualne uczestnictwo w jednej z największych piłkarskich imprez. Zawartość rozszerzenia obejmuje stadion Stade de France oraz 15 w pełni licencjonowanych zespołów z aktualnymi strojami: Anglię, Walię, Niemcy, Hiszpanię, Portugalię, Włochy, Ukrainę, Czechy, Chorwację, Słowację, Islandię, Turcję, Albanię, Irlandię Północną i Francję. Te i pozostałe reprezentacje krajów, które zakwalifikowały się do tegorocznych mistrzostw, możemy poprowadzić na przestrzeniu eliminacji grupowych i finałów, aż po mecz o puchar.

Oprócz tego wydanie to zawiera pełną wersję Pro Evolution Soccer 2016, oferującą klasyczne rozgrywki klubowe – możliwe jest rozegranie zarówno pojedynczego meczu, jak i całego sezonu Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Superpucharu Europy.

Sponsorem nagrody dodatkowej jest: cdp.pl

Nagrody dodatkowe (miejsca 1-10)

Dla osób, które uplasują się na miejscach od pierwszego do dziesiątego, przygotowaliśmy ponadto roczne abonamenty Premium VIP na GRYOnline.pl!