Regulamin konkursu ”Piłkarska Ruletka GOL-a”

 

1. Organizatorem konkursu ”Piłkarska Ruletka GOL-a” jest firma Gry-OnLine S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym XI wydział Gospodarczy Kraków-Śródmieście, pod numerem KRS: 0000294732 NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).

2. W konkursie mogą uczestniczyć wszystkie osoby zarejestrowane i posiadające własne konto na serwisie www.gry-online.pl. Przy rejestracji obowiązują ogólne zasady dotyczące wszystkich czytelników serwisów www.gry-online.pl, z którymi można zapoznać się  na stronie internetowej: https://www.gry-online.pl/regulamin.asp.

3. Konkurs rozpoczyna się 3 czerwca 2016 roku i trwa do 10 lipca 2016 roku.

4. Uczestnicy konkursu nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z udziałem w konkursie ani z odbiorem wygranych nagród.

5. Wzięcie udziału w konkursie nie jest jednoznaczne z możliwością wygrania nagrody.  Konkurs składa się z dwóch części. Pierwsza to Konkurs bez nagród, druga to Konkurs z nagrodami.

Konkurs bez nagród:

6. Konkurs polega na typowaniu na stronie konkursowej wyników meczów rozgrywanych na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej 2016.

7. Typowanie wyników meczów.

Typowanie wyniku konkretnego meczu możliwe jest do chwili jego rozpoczęcia. Nie ma obowiązku typowania rezultatów wszystkich spotkań. Zabawę można zacząć w dowolnym momencie w trakcie trwania konkursu. Wyniki typowania będą pojawiać się na stronie konkursu z nieznacznym opóźnieniem w stosunku do ogłoszenia oficjalnego wyniku meczu przez organizatorów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016. Typowanie wyników meczów w kolejnych rundach Mistrzostw Europy możliwe będzie po zakończeniu poprzedniej rundy. Każdy mecz można obstawić tylko raz. Nie ma możliwości zmiany raz dokonanego typowania.

8. Jak generowana jest lista rankingowa?

Za każdy poprawnie wytypowany mecz uczestnicy konkursu otrzymują punkty zgodnie z fazą rozgrywek. Rozgrywki grupowe: 1 punkt, 1/8 finału: 2 punkty, ćwierćfinały: 3 punkty, półfinały: 4 punkty, mecz finałowy: 6 punktów. W przypadku 1/8 finału, ćwierćfinału, półfinału oraz finału typowany jest wynik całego meczu (wraz z ewentualną dogrywką oraz rzutami karnymi) – w tej fazie rozgrywek nie ma możliwości wytypowania remisu. Punkty te są sumowane. O miejscu w rankingu decydują wszystkie zgromadzone punkty. Najwyższe miejsce w rankingu zdobywa osoba posiadająca największą liczbę punktów, kolejne miejsca zdobywają kolejni czytelnicy, zgodnie z liczbą zdobytych punktów. W wypadku gdy dwie lub więcej osób posiada tę samą liczbę punktów w konkretnym momencie zabawy, miejsca w rankingu wśród tych osób rozdzielane są według kolejności (daty i godziny) oddania ostatniego głosu, to znaczy: osoby, które oddały ostatni głos wcześniej, znajdują się przed osobami, które oddały swój głos później, a posiadają tę samą liczbę punktów.

9. Kto wygrywa konkurs?

Konkurs wygrywa osoba, która w dniu jego zakończenia ma na swoim koncie największą liczbę punktów i zajmuje najwyższe miejsce w rankingu. Lista laureatów konkursu (ich ksywki i wynik punktowy) zostanie opublikowana nie później niż w 14 dni roboczych od daty zakończenia konkursu, na łamach serwisu www.gry-online.pl, jako lista „10 najlepiej typujących czytelników www.gry-online.pl”.

Konkurs z nagrodami:

10. W Konkursie z nagrodami może wziąć udział 10 pierwszych osób, które zajęły najwyższe miejsca w rankingu i jednocześnie spełniają poniższe warunki:

a.       Odpowiedzą poprawnie na pytanie upoważniające do otrzymania nagrody opisane w punkcie 11 tego regulaminu.

b.       Nie są pracownikami firmy GRY-OnLine S.A., firm-sponsorów konkursu lub członkami ich rodzin.

c.       Nie głosowały z więcej niż jednego konta.

d.  Poprawnie wypełniły dane adresowe w sekcji moje gry-online.pl (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”).

e.       Nie mają zablokowanego konta.

f.       Posiadają nieujemny ranking na forum www.gry-online.pl.

g.       Wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”).

11. Dzień po zakończenia konkursu do osób plasujących się najwyżej w rankingu zostanie wysłane e-mailem pytanie konkursowe o treści: „W ilu miastach rozgrywano mecze Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016?”. Pytanie zostanie wysłane na adres e-mailowy podany w rejestracji na www.gry-online.pl. Uczestnik jest zobowiązany do odesłania odpowiedzi na adres nadawcy tego e-maila w ciągu siedmiu dni roboczych. Odpowiedź musi być odesłana z adresu e-mail, na który zostało przesłane pytanie. Jeżeli odpowiedź będzie poprawna, uczestnik wygra nagrodę zgodnie ze sposobem rozdzielania nagród opisanym w punkcie 12 („Sposób rozdzielania nagród”) tego regulaminu.

12. Sposób rozdzielania nagród.

Nagrody zostaną rozdzielone wśród osób spełniających 10 punkt regulaminu, w kolejności zajmowanych przez nie miejsc w rankingu Konkursu bez nagród. Lista nagrodzonych zostanie opublikowana nie później niż w 14 dni roboczych od daty zakończenia konkursu na łamach serwisu www.gry-online.pl.

13. Nagrody

Nagroda za miejsce 1:

Konsola Sony PlayStation 4 z dyskiem 500GB.

Sponsorem Nagrody Głównej jest firma cdp.pl.

Nagrody dodatkowe za miejsca 1-3:

Gra Pro Evolution Soccer 2016 na PS4 w edycji UEFA EURO 2016.

Sponsorem Nagrody dodatkowej jest firma cdp.pl.

Nagrody dodatkowe za miejsca 1-10:

Roczne abonamenty Premium VIP na GRYOnline.pl.

14. Odbiór nagród.

Wszystkie abonamenty zostaną uaktywnione przez Organizatora nie później niż w ciągu 30 dni roboczych po zakończeniu konkursu.

Nagrody rzeczowe zostaną wysłane na koszt organizatora do 30 dni roboczych od odpowiedzi na e-maila.

Podatek od nagród odprowadza firma GRY-OnLine SA, w tym celu Zwycięzcy zobowiązani są podać następujące dane w celu umożliwienia przez firmę GRY-OnLine SA dopełnienia formalności z tym związanych: imię, nazwisko, data urodzenia, PESEL (lub NIP), nazwę odpowiedniego urzędu skarbowego oraz adres zameldowania.

15. Za wygrane nagrody nie przysługuje ekwiwalent pieniężny.

16. Ewentualne reklamacje i zastrzeżenia, zawierające dokładne dane personalne zgłaszającego oraz przyczynę reklamacji, należy składać na piśmie w przeciągu 7 dni od daty ogłoszenia listy wygranych na adres Organizatora (podany w punkcie 1 Regulaminu) wraz z dopiskiem „Reklamacja – Piłkarska Ruletka GOL-a”. Do rozstrzygania reklamacji powołana będzie trzyosobowa Komisja Reklamacyjna, którą wyznaczy Organizator konkursu. Osoba wnosząca reklamację zostanie powiadomiona o jej rozstrzygnięciu za pomocą listu poleconego w terminie 14 dni od daty wniesienia reklamacji. Decyzja Komisji rozstrzygająca reklamację jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.

17. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, nagród rzeczowych oraz zakończenia konkursu w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.

18. Zgłaszający wyraża zgodę na upublicznienie swego wizerunku przez Organizatora, jeżeli w wyniku udziału w konkursie utrwalił swój wizerunek na nośniku (np. na zdjęciu lub filmie) będącym do dyspozycji Organizatora.

19. Przystępując do udziału w konkursie, uczestnik potwierdza, że akceptuje jego zasady zawarte w niniejszym Regulaminie.

Komentarze Czytelników (1882)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
11.06.2016 00:13
100
odpowiedz
11 odpowiedzi
JakToJestWydane
26
Centurion

Zrobiłem dla siebie rozpiskę jakie mecze w fazie grupowej lecą na darmowych kanałach czyli TVP1 i Polsacie. Może komuś się przyda. Oczywiście te przy których wpisałem TVP1 HD też lecą na Polsacie.

FAZA GRUPOWA

11 czerwca (sobota) POLSAT
15:00 - Albania - Szwajcaria

12 czerwca (niedziela) TVP1 HD
18:00 Polska - Irlandia Północna

13 czerwca (poniedziałek) POLSAT
15:00 Hiszpania - Czechy

14 czerwca (wtorek) POLSAT
18:00 Austria - Węgry

15 czerwca (środa) POLSAT
15:00 Rosja - Słowacja

16 czerwca (czwartek) TVP1 HD
21:00 Niemcy - Polska

17 czerwca (piątek) POLSAT
15:00 Włochy - Szwecja

18 czerwca (sobota) POLSAT
15:00 Belgia - Irlandia

19 czerwca (niedziela) POLSAT
21:00 Rumunia - Albania

20 czerwca (poniedziałek) POLSAT
21:00 Rosja - Walia

21 czerwca (wtorek) TVP1 HD
18:00 Ukraina - Polska

22 czerwca (środa) POLSAT
18:00 Islandia - Austria

18.06.2016 18:57
😐
30
odpowiedz
3 odpowiedzi
Mr. Orange
101
Generał

Nie za dużo cweli gra w tę ruletkę?

03.06.2016 13:23
21
Łosiu
198
RODO wybaw nas od zła!

GRYOnline.plNewsroom

Kolejny raz zapraszamy Was do udziału w zabawie i typowania wyników meczów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

Miłej zabawy!

http://events.gry-online.pl/ruletka2016.asp

post wyedytowany przez Admina 2016-07-01 09:14:17
30.06.2016 23:51
😃
13
odpowiedz
Septi
130
Starszy Generał

Postawiłem na naszych i nie żałuje.Chłopaki grali super,przegrali ale nic złego nie można powiedzieć bo dali z siebie wszystko.

01.07.2016 00:09
9
odpowiedz
1 odpowiedź
boojan27
95
The Hound

Nie ma wstydu, jest duma. Dokonali czegoś niezwykłego i z całego serca im za to dziękuję!

01.07.2016 00:05
8
odpowiedz
2 odpowiedzi
Powder
42
Pretorianin

Nie przegraliśmy ani jednego meczu na mistrzostwach!

post wyedytowany przez Powder 2016-07-01 00:06:31
02.07.2016 16:27
6
odpowiedz
1 odpowiedź
Rafau31
15
Legionista

"Aby wziąść udział w zabawie i wytypować wynik,
musisz być zarejestrowany i zalogowany!"
Wziąść ?? WTF

08.07.2016 00:09
6
odpowiedz
4 odpowiedzi
Ahaswer
66
ciwun

Margol, zakładając, że Schweinsteiger zagrał ręką (i uniemożliwił Francuzowi oddanie strzału na bramkę) to decyzja sędziego może być tylko jedna. Nie ma miejsca na interpretacje, nie ma też miejsca na kierowanie się "wrażeniami artystycznymi". Futbol to nie jazda figurowa na lodzie.
Skandal byłby tylko wtedy, gdyby okazało się, że Niemiec w ogóle piłki nie dotknął.

Jeśli dotknął, to nie był to karny naciągany, lecz ewidentny. Zasady gry w piłkę nożną są, w takiej sytuacji, jednoznaczne. Nie przewiduje się "przymknięcia oczu" na wypiąstkowanie piłki z pola karnego, przez gracza z pola. To byłoby absurdalne i to by dopiero było niezgodne z "duchem sportu".

P.S. ponoć w niemieckiej telewizji przeanalizowano tę sytuację i zgodzono się, że karny się Francji należał. Sam Oliver Kahn to przyznał ;)

post wyedytowany przez Ahaswer 2016-07-08 00:29:47
10.07.2016 23:38
3
odpowiedz
1 odpowiedź
Jellenio
29
Chorąży

@Baron_Krakowa a mówiłem postawić na Portugalię i konsola Twoja, to nie posłuchałeś xD

10.07.2016 23:41
👍
odpowiedz
wert
183
Kondotier

Gratulacje dla zwycięzcy :)

Wygrana Portugalii to kara za tak bezpardonowe sfaulowanie CR7 :)

10.07.2016 23:44
😊
odpowiedz
Bitten Apple
47
Generał

17 miejsce, chociaż mogło być lepiej.
Gratulacje dla zwycięzcy.

10.07.2016 23:50
odpowiedz
bosu_89
10
Legionista

A już myślałem, że będę żałował że postawiłem na Niemcy w półfinale, ale jednak zabrakłoby i tak jednego punktu :) Swoją drogą będąc na 10 miejscu po meczu Polska - Portugalia trzeba było wszystko do końca dobrze obstawić aby wygrać.

10.07.2016 23:51
odpowiedz
Splinter the Rat
26
Król Szczurów

Rzutem na taśmę!

miejsce w rankingu: 282
typowanych meczów: 51
poprawnie: 24
błędnie: 27
niewytypowanych: 0
nierozegranych: 0

10.07.2016 23:51
odpowiedz
RossoNero
47
Generał

No i Portugalia zdobyła Mistrza w stylu Grecjii.Grekom pomógł w 2004 sędzia, a Portugalii ĆMY xD

Ps. Gratuluje zwyciężcy piłkarskiej ruletki ;)
Mi szło dobrze do pewnego momentu, ale pózniej niespodzianki jak z jajka..

Trzymajcie się i do zobaczenia za 2 lata! Wróć.. Do jutra xD

10.07.2016 23:52
odpowiedz
ajax34
39
Porucznik

O wpadło 6 punktów. Wygralem?

10.07.2016 23:55
1
odpowiedz
mik18
70
Generał

mik18

miejsce w rankingu: 205
typowanych meczów: 51
poprawnie: 26
błędnie: 25
niewytypowanych: 0
nierozegranych: 0

43 punktów

11.07.2016 00:00
odpowiedz
Wielka_Wieśniara
69
Legend

Jestem ciekaw ile spadli goscie z pierwszej 10 obstawiaja pewniaka francje :D

11.07.2016 00:02
odpowiedz
wilczyn
47
Konsul

Szkoda, że nie wygrał ten który zajął 16 miejsce. Chciałbym zobaczyć jak redakcja gry-online ogłasza go zwycięzcą ruletki :D

11.07.2016 00:03
1
odpowiedz
Ahaswer
66
ciwun

Ostatecznie swoją karierę w ruletce zakończyłem na 364 miejscu (41 punktów). Zupełnie nie szło mi typowanie wyników meczów grupowych, ale w fazie pucharowej było już znacznie lepiej. No i w finale postawiłem na Portugalię ;)

post wyedytowany przez Ahaswer 2016-07-11 00:04:59
11.07.2016 00:04
odpowiedz
ajax34
39
Porucznik

Kiedy ogłoszenie statystyk wraz z ilościa zbanowanych alterkont?

11.07.2016 00:25
odpowiedz
andrzejz23
5
Legionista

Gratuluję graczowi Marecki186 zwycięstwa, oraz wszystkim uczestnikom. Do zobaczeni za 2 lata.

11.07.2016 07:48
👍
odpowiedz
Barthez x
140
vel barth89

Tragicznie w tym roku wyszło mi typowanie, chociaż samo Euro też jakieś takie dziwne... Mało goli, faworyci średnio radzili sobie z potencjalnymi średniakiami, kilka zespołów błyszczało, choć teoretycznie nikt nie dawał im szans... Ciekawie, ciekawie... W sumie poprawnie typowanych meczy mam... 19 :D

Gratulacje dla zwycięzcy, baw się dobrze nową konsolą :)

11.07.2016 07:54
😊
odpowiedz
Maniekzebrakfragow
1
Junior

Skończyłem obstawianie na miejscu 427. Zawaliłem sobie sprawę trzema meczami: finał, jeden półfinał i jeden ćwierćfinał. Nieważne. To była naprawdę fajna loteria i dobrze się przy tym bawiłem. Naprawdę wielkie gratulacje dla zwycięzcy oraz tych w pierwszej dziesiątce.

11.07.2016 08:12
odpowiedz
1 odpowiedź
Wielki Gracz od 2000 roku
107
El Kwako

Najpiękniejsze w tym meczu było to, jak faulowali Ronaldo. Mógłbym to oglądać godzinami jak ta beksa płacze.

11.07.2016 09:21
odpowiedz
Xinjin
103
Terok Nor

miejsce w rankingu: 2093
typowanych meczów: 50
poprawnie: 19
błędnie: 31
niewytypowanych: 1
nierozegranych: 0

Zapomniałem typować finał, grałbym oczywiście na Portugalie :)

11.07.2016 10:05
odpowiedz
dagor0601
4
Chorąży

Heh, jestem w TOP1000 (miejsce 879).

11.07.2016 10:27
odpowiedz
MateuszBART
9
Legionista

Gdyby nie sensacje w fazie grupowej, to bym może coś więcej wygrał.
miejsce w rankingu: 8
typowanych meczów: 51
poprawnie: 30
błędnie: 21

11.07.2016 10:35
odpowiedz
Gordek
131
Generał

Wiedziałem, żeby postawić na Portugalię i tym sposobem zakończyłem grę na 272 miejscu. :D Od ostatniego ćwierćfinału wszystko trafione, szkoda, że wcześniej nie miałem takiej passy. :) Ale gratuluję zwycięzcom.

11.07.2016 10:47
odpowiedz
Aventador
16
Chorąży

Zaczynałem dobrze, 9 pierwszych meczy bezbłędnie, 20 miejsce a skończyłem na 908 :D
GG WP!

11.07.2016 14:59
👍
odpowiedz
Nizax
2
Junior

jestem w topce <3

11.07.2016 20:13
😉
odpowiedz
mr. GRA
9
Legionista

W ogóle się nie znam na piłce i reprezentacjach a skończyłem na 1006 miejscu...supcio :)
Dziękuję za ciekawą zabawę i gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział :)

12.07.2016 09:38
odpowiedz
Nizax
2
Junior

W topce 37pkt i ani jednego meczu nie obejrzałem <3

12.07.2016 10:30
odpowiedz
El_Mariachi_13
1
Junior

Witam :D
Jakimś cudem udało mi się zająć miejsce w pierwszej dziesiątce, ale co dalej? Miałem dostać maila z pytaniem konkursowym, ale nic nie przyszło... :( Czy przepadnie mi ten abonament premium?

12.07.2016 11:10
😱
odpowiedz
xan11pl
15
Legionista

Że co? Zapomniałem obstawić mecz finałowy, myślę sobie trudno, nawet nie chciałem tutaj wchodzić i sprawdzać o ile spadłem w rankingu, ale tak dzisiaj wbiłem, i moim oczom ukazało się Poprawnie i +6 pkt. Czy czegoś nie wiem, czy jak sie nie obstawi nic, to automatycznie wybiera?

12.07.2016 20:50
😡
odpowiedz
Chmielud
3
Junior

Chmielud

miejsce w rankingu: 10
typowanych meczów: 51
poprawnie: 31
błędnie: 20
niewytypowanych: 0
nierozegranych: 0

52 punktów

Miałem obstawiać Francję

14.07.2016 23:29
odpowiedz
NEMROK19
104
Senator

29 Punktów i 2468 miejsce, najgorsze od kiedy jest ruletka na forum :( , całe to ojro to jeden wielki niewypał, zwłaszcza pod względem sportowym,i pomyśleć że taka Portugalia która dużo gorzej zaprezentowała się od naszej Repry w grupie, i przechodzili dalej na farcie zostaje mistrzem ehh... i wyjątkowo dużo sensacyjnych wyników

- A tak z ciekawostek, ci co w meczu Anglia vs Islandia postawili na Islandie to mieli chyba większy awans w rankingu, niż w 5 innych trafionych meczach z rzędu

post wyedytowany przez NEMROK19 2016-07-14 23:35:42
15.07.2016 13:06
odpowiedz
Crod4312
80
Generał

Crod4312

miejsce w rankingu: 25
typowanych meczów: 51
poprawnie: 30
błędnie: 21
niewytypowanych: 0
nierozegranych: 0

Dzięki za świetną zabawę i powodzenia w następnych ruletkach. Gratulacje dla zwycięscy.

18.02.2017 10:16
odpowiedz
Pronciasz
0
Centurion

Czekamy na nowa ruletke.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze